O.SY. BUS DRIVERS "ΔΕΙΤΕ ΤΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ" ΕΚΑ και ΓΣΕΕ - "O.SY. BUS DRIVERS®"
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ :
Home » » "ΔΕΙΤΕ ΤΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ" ΕΚΑ και ΓΣΕΕ

"ΔΕΙΤΕ ΤΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ" ΕΚΑ και ΓΣΕΕ

Written By OsyBus Driver on Παρασκευή, 27 Μαΐου 2016 | 11:09 μ.μ.



ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΑΞΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ


Υποψήφιοι για ΔΣ ΕΚΑ

  1. ΑΜΠΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΣΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ-ΣΕΦΚ)
  2. ΑΥΘΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΗΔΙΚΑ)
  3. ΒΟΡΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΙΝΤΡΑΚΟΜ)
  4. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ ΟΑΚΑ)
  5. ΓΚΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΒΙΒΛΙΟΥ-ΧΑΡΤΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  6. ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ)
  7. ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΟΔ)
  8. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΙΝΤΡΑΚΟΜ)
  9. ΚΑΚΑΝΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΑΣΑ -ΕΘΕΛ)
  10. ΚΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  11. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΛΓΟ-ΔΗΜΗΤΡΑ)
  12. ΚΛΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  13. ΚΛΩΝΙΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΙΑΤΡΩΝ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΡΙΩΝ)
  14. ΚΟΒΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  15. ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ)  (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  16. ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΕΝΩΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ)
  17. ΚΩΣΤΑΓΙΩΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ)
  18. ΛΟΥΒΡΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΑΝΝΑ (ΣΟΦΙΑΝΝΑ) (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  19. ΜΑΝΙΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΑΣΑ-ΕΘΕΛ)
  20. ΜΑΡΑΦΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΣΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ-ΣΕΦΚ)
  21. ΜΑΥΡΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΩΝ, ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ)
  22. ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑ ΑΘΗΝΩΝ)
  23. ΜΠΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ)
  24. ΞΙΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ)
  25. ΠΑΛΑΙΣΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΒΙΒΛΙΟΥ ΧΑΡΤΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  26. ΠΙΣΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΑΣΑ-ΕΘΕΛ)
  27. ΣΤΑΘΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΗ)
  28. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΤ - ΟΤΕ)
  29. ΣΥΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΙΝΤΡΑΚΟΜ)
  30. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΕΤΑ)
  31. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΒΙΚΤΟΡΑΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
  32. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
  33. ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ)
  34. ΦΑΡΑΚΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΠΕΤ - ΟΤΕ)
  35. ΧΟΥΔΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)


ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1.       ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΛΕΓΚΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)


Υποψήφιοι για ΓΣΕΕ

1.       ΑΥΘΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΗΔΙΚΑ)
2.       ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ ΟΑΚΑ)
3.       ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΟΔ)
4.       ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΙΝΤΡΑΚΟΜ)
5.       ΚΑΚΑΝΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΑΣΑ -ΕΘΕΛ)
6.       ΚΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
7.       ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΛΓΟ-ΔΗΜΗΤΡΑ)
8.       ΚΛΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
9.       ΚΟΒΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
10.   ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ)  (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
11.   ΛΟΥΒΡΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΑΝΝΑ (ΣΟΦΙΑΝΝΑ) (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
12.   ΜΑΝΙΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΑΣΑ-ΕΘΕΛ)
13.   ΠΙΣΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΑΣΑ-ΕΘΕΛ)
14.   ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
15.   ΧΟΥΔΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ)
Share this article :

ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΣΤΟ YOU - TUBE

 
Support : Copyright © 2012. "O.SY. BUS DRIVERS®" - All Rights Reserved

Proudly powered by Blogger
back to top